Jsem pevně přesvědčená, že kde je vůle, tam je i cesta.

O mně

Mé jméno je Terka. Už během mého mládí jsem se potýkala s váhovými problémy. Vyzkoušela jsem spousty řešení, jak docílit zlepšení svého zdravotního stavu a upravit svou postavu. Ne vždy to byl krok tím správným směrem, ale skrze tyto nepříliš pozitivní pokusy jsem pochopila, jak důležité je zdravé stravování a komplexní pohled na život. I díky tomu jsem vystudovala vyšší odbornou školu v oboru Diplomovaný nutriční terapeut.

Od mládí jsem aktivně sportovala a snažila se žít zdravým životním stylem. Bohužel nynější doba je plná dogmat společnosti a předsudků, chybných informací a zažitých stereotypů a to nejen ve stravování, které ne vždy a u každého fungují, jak si myslíme či jak nám je prezentováno.

V rámci své přeměny jsem se snažila čerpat informace nejenom od předních světových odborníků, ať už ve stravování či sportu, ale hlavně nacházet i informace z alternativních zdrojů, které jsou v nynější době mnohdy mnohem přesnější a účinnější než veřejně aplikované mýty. Každý jsme individuální a mnohdy selekce v tabulkovém systému dnešního světa je hodně zavádějící. Práce na sobě a rozvoj našich životů by měl být provázán s naším individuálním cítěním a naladěním se na naše nitro. Protože ne vždy co sedí jednomu, vyhovuje i tomu druhému. I na základě těchto informací jsem se rozhodla pracovat s lidmi velmi individuálně a poskytnout jim tak možnosti změny, které vycházejí z jejich vnitřních pocitů.

Při spojení těchto jednotlivých přesto důležitých článků jsme schopni vytvořit pevný řetězec Vaší změny, ať už k lepšímu zdraví či vysněné postavě.

První krok je vždy na Vás, ale budu vděčná, pokud budu moci být součástí Vaší pozitivní změny.   

“Jsem pevně přesvědčená, že kde je vůle, tam je i cesta. ” 🌱

Dosažené vzdělání

Diplomovaný nutriční terapeut

Vyšší odborná škola zdravotnická Brno

diplom1-e1552583861294

5R Protokol
(Velký pomocník pro nápravu trávicího traktu)

Institut funkční medicíny a výživy

Kurz sportovní výživy

Akreditovaný kurz v Dexter Academy

Výživové poradenství se specializací na rostlinnou stravu

Česká veganská společnost ve spolupráci se společností Nutris
a Physicians Association for Nutrition Czech republic

Dosažení naturálního maxima / výživa & suplementace

Institut moderní výživy

Histaminová intolerance

Brainberry